בגדים לבית ספר

חזרה למאמרים

 

כלל התלמידים צריכים בגדים! בגדים לבית ספר קונים למגוון מטרות שונות - עבור תלבושת אחידה, עבור מסיבות, עבור טיולים ועבור ארועים שונים. חשוב מאד שיהיו בגדים לבית ספר מאיכות טובה כזו המתאימה לילדים צעירים, וכמו כן שיעשו רושם טוב כדי לשמור על תדמית חיובית של המקום החינוכי.

בגדים לבית הספר קונים רק בתן טריקו

כל מי שעומד בראש מוסד ציבורי, מחפש לעיתים קרובות בגדים לבית ספר. התלמידים צריכים ללבוש תלבושת אחידה, ויש לספק להם חולצות זהות לכלל התלמידים. לפעמים נערך בבית הספר ארוע חברתי, ואז רוצים להלביש את כולם בבגדים זהים. אלו יכולים להיות מסיבות, או צעדות או אפילו רק טיול נחמד. חשוב להלביש את כולם תלבושת אחידה כדי להקל על הזיהוי וכדי להבליט.

גם הדפסות על בגדים חשוב לעשות על בגדים לבית ספר. הדפסות שיבליטו את הייחודיות של התלמידים ואת היותם קשורים דווקא לבית הספר הזה.

חשיבות בגדים לבית ספר

כאשר קבוצת תלמידים לובשים בגדים לבית ספר בצבע זהה, זה משייך אותם למקום. הם מרגישים מקושרים לבית הספר שלהם וגם גאים בו. העוברים והשבים יודעים כי ילדים אלה שייכים לבית הספר המסוים, זה יכול להוסיף להם נקודות זיכוי בתדמית הציבורית ולפני קהל.

בגדים לבית ספר נותנים הרגשה טובה גם לתלמידים עצמם, הם נעשים כמו יחידה אחת גאה וחזקה, שכל אחד רוצה להיות שייך. הבגדים המשותפים, הזהות הכללית, הופכת את הפריטים הבודדים לגוף אחד.

איכות של בגדים לבית ספר

כשצריך לקנות בגדים לבית ספר, מבקשים שהם יהיו איכותיים. משום שאם התלמידים לבושים בבגדים לא כל כך מוצלחים, זה עושה רושם ממש גרוע. כשילדים נושאים את תוית בית הספר על גבי החולצות שלהם, והם נראים בלויים ודהויים, מיד מתקשרת תדמית שלילית אל המקום המייצג.

משום כך חשוב לבחור בגדים לבית ספר במקום ששומר על רמה גבוהה במיוחד, כך שהבגדים נשארים במצב טוב לאורך זמן גם אחרי שיעברו כביסות רבות. כי כידוע ילדים מלכלכים את בגדיהם לעיתים קרובות ויש צורך לכבס את בגדיהם. חשוב שהכביסות לא יפגעו בבגדים, לא יותירו בהם סימני דהיה, ולא הופעת כדוריות על גבי הבד - כתוצאה מאיכות פגומה. שיהיו אלה בגדים שצבעם נשאר יציב ללא ריבוי קמטים.

איפה קונים בגדים לבית ספר?

מסיבה זו חשוב לברר היטב לפני שקונים בגדים לבית ספר, ולא לקנות אותם כלאחר יד. חברת תן טריקו מבית ש.י.א. משווקת חולצות וגם בגדים לבית ספר איכותיים ובעלת נסיון רב. ברשותנו חנות וירטואלית באינטרנט המאפשרת לכל מנהל מוסד צבורי להכנס ולבדוק מה מתאים לתלמידי בית ספרו, ומה נראה לו הכי שימושי.

הנכם מוזמנים עכשיו, לאתר שלנו - תן טריקו...

קרא עוד : חולצות סנס

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו