בגדי ילדים וילדות

כל הורה מכיר את הקשיים הנלווים למציאת בגדים שהילדים יאהבו, וכשמדובר בתלבושת אחידה המצב מורכב עוד יותר. תן-טריקו מציעים לכם חוויית קנייה אחרת.


רוב הילדים לא אוהבים תלבושת אחידה, והם גם לא אוהבים שגוררים אותם מחנות לחנות כדי למצוא את המידות המתאימות ועומדים זמן רב בתור להדפסת הסמל .אם נהיה כנים, לא רק הילדים מגיעים עם תחושות שליליות, אלא גם אנחנו ההורים. ההכרח לקנות חולצות תלבושת, כאשר לכל בית ספר יש דרישות אחרות, זה פרויקט שלוקח זמן רב. אם נוסיף לכך את ההוצאה הכספית הגבוהה, במיוחד כאשר מדובר ביותר מילד אחד, ואת העובדה שבחנויות רבות הבדים אינם איכותיים, אפשר להבין למה הורים רבים דוחים את המשימה לרגע האחרון.

מה אם היינו אומרים לכם שזה לא חייב להיות כך?

אתר תן-טריקו מציע לכם את הדרך האידיאלית לקנות בגדי ילדים וילדות לבית הספר. אנחנו מאמינים בנוחות, ולכן בתור התחלה תוכלו למצוא אצלנו הלבשה תחתונה המתאימה לכל גיל, וגופיות איכותיות לימים הקרירים של השנה, לצד גופיות פלנל ואף בגדי גוף לפעוטות, היכנסו לאתר והתרשמו  

בנוסף, אנו מרכזים באתר יותר מ-1600 סמלי בית ספר, כך שתוכלו להזמין אצלנו את כל הפריטים הדרושים לתלבושת האחידה, לכל ילדיכם, לא משנה היכן הם לומדים, אנו מציעים לכם אפשרות להתרשם מהקטלוג שלנו בזמנכם החופשי, ולבחור את הגזרות, הצבעים והמידות לכל ילד, בנוחות ובקלות, בלי לצאת כלל מהבית. חנות האון ליין שלנו מאפשרת רכישה מאובטחת, ותוכלו להזמין את כל פריטי הלבוש בכל שעה, לבד או כשהילד יושב לצדכם ומצביע על הבגדים שהוא מעדיף.

ומה לגבי האיכות?

אחת הסיבות שהורים לא אוהבים ללכת לקנות חולצות תלבושת, היא שההמתנה להדפסת הסמל לוקחת זמן רב, ואחרי כביסה או שניים כבר רואים שהוא מתחיל להתקלף. בתן-טריקו אתם מקבלים תמורה אמתית להוצאה הכספית שלכם, מכיוון שאנו דואגים להביא אך ורק בגדי ילדים וילדות באיכות גבוהה, ולבצע את ההדפסות באמצעות המכשור המתקדם ביותר.
אנחנו בתן-טריקו שואפים להציב רף חדש בכל הקשור לשירות, ולכן מלבד בגדים איכותיים תקבלו אצלנו גם שירות אדיב ומקצועי, ומעל הכל – אמין. אנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו ומספקים אחריות מקיפה ומחירים הוגנים. כשאתם מזמינים בגדי ילדים וילדות מהאתר שלנו, אתם זוכים בחוויית קנייה חדשה, שתהפוך במהרה את רכישת בגדי בית הספר לפעולה מהנה.

יש לכם פייסבוק? אנו מזמינים אתכם להצטרף לעמוד שלנו, ותוכלו להיות הראשונים לדעת על כל החידושים והמבצעים, וגם לזכות בהטבות משתלמות במיוחד.

 

                

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו