הדפסה על חולצות בית ספר

בית הספר הוא המקום שבו הילדים שלנו מבלים את רוב שעות היום שלהם, מדובר במקום שבו הם מתחנכים ופוגשים חברים והמקום שבו הם אמורים להרגיש הכי בנוח והכי נעים שאפשר. לצורת הלבוש שלהם יש השפעה מרחיקת לכת על ההרגשה שלהם, נגמרו הימים של פעם שהיינו צריכים ללכת לבית הספר עם חולצות בית ספר שגדולות עלינו בכמה מידות או יושבות עלינו בצורה לא נוחה בלשון המעטה. היום הילדים כבר יכולים לבחור לעצמם את הצבע, הגזרה, האורך והאיכות והעיקר כמובן שסמל בית הספר יתנוסס על החולצה.

יש כאלו שיגידו שאולי הגיע הזמן להסיר לחלוטין את התלבושת האחידה מבית הספר אבל כל עוד משרד החינוך החליט שהיא עדיין קיימת אתם תעשו הכל כדי שהילדים שלכם ירגישו הכי טוב שיש. לא משנה אם הבן או הבת שלכם לומדים בבית ספר בצפון, בדרום או במרכז ולא משנה אם מדובר על בית ספר ענק בעיר גדולה או בית ספר משפחתי במושב קטן- העיקר שהם ירגישו הכי טוב שאפשר עם חולצת בית הספר שאיתן הם הולכים לקבל את החינוך שלהם בתחנה הראשונה המשמעותית שלהם בדרך לחייהם הבוגרים.

בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב – חולצות בית ספר לכל מזג אוויר
מזג האוויר הישראלי ידוע בקיצוניות שלו ובזמן שבקיץ הטמפרטורות עולות והאוויר לרוב לח בחורף הגשמים יורדים והטמפרטורות צונחות. על מנת שילדכם יהיו מוכנים לכל מצב עם חולצות בית הספר שלכם אנחנו סידרנו לכם חולצות ארוכות לחורף, חולצות קטנות לקיץ וחולצות מעבר לעונות הסתיו והאביב. הילדים שלכם לא צריכים לסבול עם סוג חולצה אחד לכל העונות, בזכותנו הם יכולים להרגיש מצוין ולבחור את סוג הבגדים שלהם בהתאם לעונה ועדיין להופיע לבית הספר עם הסמל שמודפס על החולצה שלהם.

להדפיס על חולצות גם מעבר לשעות הלימודים – להרגיש הכי מיוחדים שיש
הדפסה על חולצות לא חייבת להימצא רק בתוך כותלי בית הספר ואם הילדים שלכם רוצים להרגיש מיוחדים הם יכולים לבחור גם הדפסות מיוחדות לחולצות שאיתן הם מסתובבים בשעות אחר הצהריים. חולצות מודפסות בעיצוב אישי מאפשרות לילדים שלכם לבטא את מה שהם חשים ומרגישים וגורמות להם להרגיש הכי ייחודים שיש וזה בניגוד לחולצות בית הספר שאיתן הם מרגישים כמו עוד מישהו או עוד מישהי בתוך מערכת גדולה של אלפי תלמידים. את ההדפסות המיוחדות אפשר לחלק למגוון רחב של סגנונות ועיצובים ובין היתר הילדים יכולים לבחור מתוך מבחר משפטים מצחיקים ומשעשעים, תמונות מדהימות, דמויות שכולנו מכירים, ציורים וצילומים שמאפיינים רק אותם. הדפסת חולצות עם חנות תן טריקו  מאפשרות לילדים שלכם להרגיש הכי טוב שאפשר עם עצמם, להרגיש שהם באמת מיוחדים ואת האפשרות להציג בפני העולם בדיוק את מה שהם מרגישים וחושבים.

                

 

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו