2019

הורים לתלמידים שרוכשים חולצות ביה"ס באינטרנט

חזרה למאמרים

היום ניתן כל דבר לקנות באינטרנט, בשנים האחרונות חל גידול בעניין הצריכה הבסיסית לחיי השגרה היומית שלנו, בה ניתן להשיג כל דבר, חנויות פרטיות מציעות את מרכולתן בשירות עד הבית או למרכז שירות, כך גם תחום תלבושת האחידה בישראל המגלגל למעלה ממיליארד שקל בשנה, אליו נכנסו בשנים האחרונות גם רשתות האופנה הגדולות.

מי כמוך יודע מה המורכבות להעמיס מספר ילדים לרכב, לנסוע לקניון, לחפש חנייה, לחנות רחוק, להיגרר עם הילדים במסדרונות הקניון, אמא תקני לי, אבא תביא לי, לשם כך הקמנו חנות וירטואלית למכירת חולצות בית ספר שיגיעו אלייך עד פתח הדלת, בממשק קל ונוח עם כל המידע שאתה צריך ורלוונטי עבורך, איזה מידה לרכוש ומה מידות בסנטימטרים החולצה שאתם רוצים.

ראשית בחרו קולקציה לפי ילדים או ילדות, בכל קטגוריה ניתן היום כבר לבחור מבחר גזרות שונות ולא אותה חולצה ישנה או צבע אחיד שאתם מכירים, אתר תן טריקו עוקב בעקביות רבה עבור שוק האופנה בקרב ילדים ונוער ויודע להתעדכן בגזרות עכשוויות ואופנתיות לצד צבעים מיוחדים וגוונים משופשפים, סמל ביה"ס? אל דאגה, יש לנו את כל סמלי בתי הספר בארץ בכל ישוב.

קיים לנו שירות משלוחים בו ניתן לבחור משלוח עד הבית או מרכז שירות הכי קרוב למגורייך בפריסה של אלפי חנויות אליהם ניתן לגשת בשעות הפעילות ולקחת האת החבילה שלך

כדאי מאוד להזמין חולצות באינטרנט, כיוון שיש לך את כל מידות שאת צריכה ובכל מידה ניתן לראות את מניפת הצבעים, לבד או בחירה של הילד ניתן לבחור את הצבעים והגזרות, כך תחסכו זמן יקר וטרטור, לרוב גם קיימים דילים ומבצעים שווים ברשת מאשר בחנויות, מקלידים פרטי אשראי או שירות Paypal , בוחרים משלוח והחבילה בדרך אליכם.

טיפ חשוב שניתן לכם בעניין בחירת החולצות, חשוב שתקראו את האותיות הקטנות או הגדולות בעניין הגזרה, לא כל גזרה מתאימה לשני המינים, ישנם מידות בנים ומידות בנות, לא כל מה שהוא צווארון וי לדוגמה הוא מתאים רק לבנות, קיימת גזרה זו גם בבנים, תבררו ימי אספקה, בשבוע האחרון של אוגוסט, ספק אם תצליחו לקבל ולכבס עד תחילת שנת הלימודים

 

 

                

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו