הזמנת סמלי ביה"ס

מדבקות סמלי ביה"ס לגיהוץ באמצעות מגהץ לשימוש ביתי/עסקי

 

חוק תלבושת האחידה בישראל בה רשאי כל תלמיד ללבוש כל חולצה אשר יחפוץ כל עוד מודפס עליה סמל בית ספר של אותו מוסד בה לומד התלמיד.

כיום בשוק תלבושת האחידה בישראל בה קיימים מפיצים רבים ורשתות אופנה המציעות רכישת חולצות בית ספר עם סמל ביה"ס, תלמידים רבים לפעמים מעדיפים לרכוש חולצות ממותגי האופנה השונים אשר אין בידם שירות של הדפסת סמל ביה"ס או ילדים הרגישים לסוג בד מסויים אשר לא ניתן להשיג בקלות ולכן רוכשים עבורם חולצות לשימוש יומיומי בתקפות הלימודים אך קיימת להם בעיה מכיוון שלא כולם מעניקים שירות של הדפסת סמלי בית ספר.

אנחנו בתן טריקו זיהינו את הביקוש לסוג שירות זה ולכן אנחנו פיתחנו שירות ייחודי מסוג זה בארץ ואנו משווקים ללקוחות פרטיים ועסקיים שירות הזמנת סמלי בית ספר להדפסה בבית.

ניתן לרכוש מאיתנו מדבקות סמלי בית ספר לשימוש ביתי באמצעות מגהץ ולהדפיס באופן עצמאי את סמל בית הספר על חולצה שרכשתם במקום אחר, 

בהזמנה מאיתנו אפשר לרכוש צבע מדבקה שחור או לבן, או סמל צבעוני במידה וסמל בית הספר הינו צבעוני, בכמויות של 10/30/50/100 יח' בשירות של דואר רשום, להזמנה מצורף גם דף הוראות כיצד להדפיס באופן עצמאי את מדבקות סצל ביה"ס.

המדבקות הינן מיוחדות המורכבות מצבע משי איכותי ועמיד לאורך זמן ועליו שכבה נוספת של דבק שקוף לטקסטיל במידות גודל סמל בית הספר וכך לא ניתן להבחין בדבק ולא נשארים שאריות דבק או כתמים על החולצה לאחר הדפסה

השירות שלנו מעניק גם לבתי עסק ולחנויות ומציע רכישה מרוכזת של בתי ספר לפי ערים או אזורים.

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו