הכנת חולצה ליום גיבוש לעובדים

רוצים להפתיע את העובדים עם מתנה מקורית? תן טריקו ממליצים לכם על חולצות מודפסות

כשאתם מתכננים יום גיבוש לעובדים, אתם בעצם מתנהלים כמו מפיקי אירועים לכל דבר. אתם צריכים לדאוג לתוכן ופעילות מרכזיים, שיהוו את מוקד היום, וגם לסגור את הפינות האחרות, כמו החלק הקולינרי, ההסעות ויתר הדברים הנדרשים ביום כזה. החשיבה על כל פרט ופרט היא מה שתהפוך את יום הגיבוש ליום מושלם שהעובדים יזכרו, ולכן אנו מציעים לכם לנסות להכניס גם משהו מקורי.

למה אנחנו מתכוונים?

מה המטרה של יום גיבוש לעובדים? עבור חלק מהאנשים המטרה היא לשנות אווירה ולמלא מצברים, ועבור אחרים המטרה היא להכיר טוב יותר את האנשים איתם הם עובדים. ויש גם כאלו המחפשים גם את זה וגם את זה.  אנחנו מציעים לכם אטרקציה שגם תוסיף לאווירה וגם תגבש את העובדים ותאחד אותם, ובדרך פשוטה ולא יקרה.

הכוונה להדפסה על חולצות. כן, אתם בוודאי חושבים שחולצות מודפסות מתאימות יותר כתלבושת אחידה אבל זה בדיוק היתרון שלהם גם בטיולי גיבוש לעובדים. תחשבו על זה -  כאשר תחלקו לעובדים חולצות בתחילת היום, הם לא יוכלו להסתיר את ההפתעה שלהם ואת החיוך שיעלה על פניהם, וכאשר כולם לובשים את אותה החולצה במהלך הפעילות, זה מאחד בין האנשים וגורם להם להרגיש חלק מיחידה אחת. ההסתובבות עם חולצה זהה, מקרינה גם כלפי חוץ על האנשים שתפגשו במהלך היום והיא משדרת שאתם מגיעים כקבוצה מגובשת, היודעת לשתף פעולה וליהנות ביחד.

אתם אלו שבוחרים מה להדפיס על החולצות וכאן יש אינסוף אפשרויות. תוכלו לבחור בהדפסה רגילה של שם מקום העבודה או המחלקה ואולי גם סמל או לוגו, ואפשר גם ללכת לכיוון משעשע יותר ולהדפיס אמירה מצחיקה או איור הקשור לבדיחה פנימית שכולכם מכירים.

לא משנה מה תבחרו להדפיס, אבל משנה היכן תדפיסו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. כאשר אתם מדפיסים בתן טריקו, אתם יכולים לבחור מתוך מגוון צבעים, גזרות ומידות של חולצות, ולקבל מוצר איכותי שיישמר למשך זמן רב, הרבה אחרי שיום הגיבוש יסתיים וכולם יחזרו לביתם. החולצות שלנו נעימות למגע על הגוף והן שומרות על איכותן גם לאחר שימושים רבים וכביסות, כאשר הצבע אינו דוהה וההדפסה לא תתקלף.

בכל פעם שאחד העובדים יוציא את החולצה המודפסת של תן טריקו מהארון, וילבש אותה בבית או בטיול בחוץ, הוא ייזכר ביום הכיף שהפקתם עבורו ויחייך. ככה זה כשבוחרים לקנות איכות.

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו