מידות גברים

 

תלבושת אחידה לבנים

 

בעידן בו עניין תלבושת אחידה בישראל הינו חופשי וללא הגבלה בה ניתן ללבוש חולצות בית ספר בכל גוון וצבע שרוצים כל עוד החולצה חלקה ואחידה וללא הדפסים ומותגים שונים, הפך הנושא של תלבושת אחידה לבית ספר לאופנתי ומודרני בה ניתן ללבוש כל חולצה שרוצים כל עוד קיים עליה סמל בית ספר.

אנו ב"תן-טריקו" גילינו את הביקוש לאופנת בייסיק, פשוטה ויפה בה ניתן ללבוש כל מה שרוצים ולכן בחרנו עבורכם את הגזרות השוות האופנתיות בשוק האופנה לילדים.

פעם היה נהוג לבחור עבור ילדים גזרה אחידה, אך היום לילדים של דור ה- Z, יד דרישות, ולא כל מה שהיה מבוקש בעבר יהיה רלוונטי להיום, אצלנו בקטלוג ניתן למצוא מבחר תלבושות לבית ספר לבנים אשר אינן רק רגילות, למשל חולצה עם צווארון וי לבנים, עם צווארון וי או עגול, חולצות מנדפות-זיעה (דרייפיט), חולצת לייקרה צמודה או חולצות אמריקאית בעלת 2 גוונים של צבע.

בעבר היה נהוג לבחור גזרה לבנות או גזרה לבנים, אך כיום ילדים רבים מעדיפים להתלבש באופו אחיד כמו שמתלבשים גם הבנים וגם הבנות, כבר אין את ההפרדה של בנים או בנות, או אדום לבנות וכחול לבנים, היום כולם לובשים הכל, נסכם זאת במילה לועזית אחת - "יוניסקס"

לכן אצלנו באתר תוכלו לרכוש גם לילדים חולצות בגוונים שונים, כהים או בהירים, צמוד או רחב, העיקר שלילד יהיה נוח נעים וכיף ללבוש חולצת בית ספר ללא תנאים או השגות.

ניתן למצוא גם חולצות למגזר הדתי ולמגזר החרדי ולבית ספר ממלכתי דתי, חולצות אמריקאיות או חולצות עם צווארון פולו

איכות החולצות שלנו חשובות מאוד ולכן בחרנו בקפידה את חולצות בית הספר האיכותיים ביותר אשר יחזיקו לכם מעמד זמן רב עם הדפסת סמל ביה"ס  שתבחרו ללא עלות נוספת

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו