סמלי בית ספר

חזרה למאמרים

 

סמל בית ספר מדפיסים רק אצלנו!

לכל בית ספר יש  סמל משלו. כל בית ספר רוצה שהתלמידים שלו ירגישו חלק ממנו. לכן, הרבה בתי ספר דואגים להדפסה של סמלי בית ספר על חולצה אחידה לתלמידים. אנו מציעים לכם הדפסה של סמל בית ספר במחירים משתלמים ובאיכות גבוהה!

 

סמל בית ספר

סמל בית ספר יכול להיות מגוון ויפה במיוחד. לכל בית ספר יש סמל שמייצג אותו, את דרכו ואת חזונו. התלמידים אשר מגיעים לבית הספר רוצים להיות חלק ממנו. בבתי ספר רבים לא מעוניינים בתלבושת אחידה כפי שהיה מקובל בעבר, אלא רק בדרך שבה כל התלמידים ירגישו מחוברים זה לזה ולמקום הלימודים שלהם. הדפסה של סמלי בית ספר על גבי חולצה  מגוונת היא הדרך המוצלחת ביותר לעשות זאת.

ההדפסה שלנו

אנחנו מציעים לכם מבחר גדול של חולצות בצבעים שונים ובסגנונות שונים, עליהם תוכלו להדפיס סמלי בית ספר. את החולצה תוכלו לתת לתלמידים בתור תלבושת אחידה או כתלבושת מיוחדת לטיולים וכדומה. אנו מציעים לכם הדפסה על חולצות איכותית במיוחד של סמלי בית ספר, במחירים משתלמים ביותר, כדי שכל תלמידי בית הספר יוכלו ליהנות מחולצה יפה ומעניינת עם סמל בית ספר, ולהרגיש שייכים.

הזמנת סמלי בית ספר

כיום, בעידן תלבושת אחידה בה ניתן להגיע עם כל חולצה בצבע אחיד לבית ספר לצד הגזרות השונות, פתחה בפנינו עולם שלם של הזדמנויות, לא עוד חולצת דקרון או חולצה בצבע תכלת או צהובה לשיעורי הספורט, כיום כל תלמיד יכול להגיע לבית ספר עם איזה צבע שהוא חושק בו בבוקר או לסירוגין כל חולצה בגזרה שונה ההולמת את ראות עיניו, חולצת לייקרה או דריפיט, גזרה צמודה או צווארון וי.

בישראל מציגות מאות חנויות את תכולתן לרבבות לקוחותיהם ומציעות מבחר חולצות לקהל התלמידים. תמיד קיימים המקרים שהילד או הילדה חושקים בחולצה יפה או צבע שאין לו תחליף בחנויות השונות, או חולצה אופנתית באחת מרשתות האופנה בישראל, מכירים את זה,לא?

לאותה רשת או חנות, אין בדיוק מענה בהדפסת סמל ביה"ס, ומה עושים עכשיו? אנחנו בתן טריקו, התחלנו שירות ייחודי ויחידי בארץ, בה ניתן לרכוש את סמלי הבתי ספר השונים באתר שלנו, מבלי לרכוש חולצה. כפי שרשמנו, הילד שלך אוהב כ"כ חולצות מאותה רשת מוכרת ומפורסמת ורוצה ללכת איתם לבית-ספר? לא צריך להתעסק היכן מזמינים או מדפיסים סמל ביה"ס לחולצה שהוא כ"כ רצה, במספר קליקים, ניתן לרכוש מאיתנו מדבקות להדפסת סמלי בית-ספר באופן פרטי ואישי תקבלו מאיתנו הוראות כיצד לפעול ולהדביק, ואיך לנהוג בחולצה לפני ואחרי.

ניתן גם לבחור את צבע המדבקה לבן או שחור, או צבעוני במידת הצורך ובאמצעות מגהץ ביתי להדפיס את המדבקות באופן עצמאי מבלי לחפש פתרון אחר. באותה מידה, אם אתם גרים בישוב מסויים והילד שלכם לומד בבית ספר במסגרת לימודית בישוב אחר, תוכלו גם להזמין מאיתנו מדבקות לאותו בית ספר בכמויות בודדות ולהדפיס לבדכם את הסמל בלי שום בעיה.

מעולם לא היה פשוט יותר, רק לבחור את סמל ביה"ס, ואת הצבע הרצוי והמדבקות יגיעו עד לתיבת הדואר שלכם ללא עלות. תן טריקו נותנת מענה גם ללקוחות עסקים אשר חפצים בהדפסת סמלי בית ספר בחנות או הגדלת היקף המכירות בחנות ומתן שירות נוסף, תוכלו לרכוש מאיתנו סמלי בית-ספר במחיר סיטונאי ומשתלם באמצעות האתר, וההזמנה תגיע עד לבית-העסק שלכם.

רוצים להדפיס סמל בית ספר על חולצה? פנו אלינו עוד היום ותיהנו ממגוון חולצות מתאימות ומאפשרויות הדפסה איכותיות במיוחד!

בעל עסק -  מעוניין בסמלי בית-ספר עבור מכירה והדפסה בעסק שלך? ניתן להזמין אצלנו! 

Selectedסלקטד
© 2019 כל הזכויות שמורות לתן טריקו