חולצות טריקו | הזמנת חולצות 100% כותנה | תן טריקו

חולצות טריקו 100% כותנה

מי אמר טריקו ולא קיבל?

הזמנת חולצות טריקו לבית ספר

חולצות 100% כותנה

כל כך הרבה דובר אודות בדים מסוגים שונים והשימוש בם.
בד הכותנה ממנו עשוי הטריקו הוא בד שמיש מאד ומהווה חלק עיקרי בתעשיית בגדי ילדים, חולצות טריקו לבית ספר.
בד הכותנה של הטריקו האיכותית שלנו הוא בד שעשוי ממאה אחוז כותנה, הידועה כסוג בד בעל יתרונות רבים משמעותיים לשימוש. אפשר לדבר אודותיו רבות, על שימושו בבית הספר ותכונותיו. ואכן, בד זה הוא בעל תכונות של רכות, נוחות ונעימות. הוא לא רק נעים למגע, אלא גם נוח בכל מזג אוויר. רך, מלטף ושמיש מאד גם בגלל כושר ספיגת הזיעה שלו.

 

שימושים לבגד העשוי מחולצות טריקו

כל מי שאוהב להתלבש נוח יוכל לומר לכם שהטריקו עושה את העבודה כמו שצריך. ואכן, בד זה הוא נעים ונוח ועם זאת נראה גם אסתטי ויפה. אפשר ללכת עם חולצות טריקו לעבודה, לבית הספר, לבית, לפעילות ספורטיבית ולמקומות שונים אחרים. מעצם העובדה שבד הכותנה הוא נעים ונוח, הוא משמש רבות למוצרי ביגוד שונים כמו כובעים וגופיות. כמו כן, כיוון שחולצות טריקו סופגת זיעה ניתן להשתמש בה גם לחוויות ספורטיביות וליהנות מכך. אם אתה נוהג ללכת להליכה או ריצה, שיעור זומבה או כל פעילות ספורטיבית אחרת, תוכל ללבוש חולצות טריקו ולהרגיש את המעוף מחוויה זו.

 

המלצות חשובות הקשורות בבד טריקו

בד כותנה הוא בד שמתכווץ מעט לאחר כביסה ולכן רצוי מאד לקנות בגד כותנה שהוא לא צמוד מידי למידתכם. השתדלו לבחור בגד שיתאים לגזרתכם ולמידתכם אך שלא יהיה גבולי. ולחילופין, כשאתם תולים אותו בחבל לאחר הכביסה, עשו זאת מבלי למתוח אותו כיוון שהוא נוטה לקבל את הצורה של התלייה ועלול להימתח או להתרחב.

 

תן טריקו – קבלו אותו!

תן טריקו מעניקים לכם פרטי לבוש טריקו איכותיים במיוחד. אצלנו תמצאו מגוון של צבעים מבד כותנה טהור ברמה שלא הכרתם. לא תמצאו את עצמכם עומדים נבוכים מול בגד דהוי לאחר מספר מועט של כביסות, סיפוק והנאה מהבגד מובטחת. הצטרפו אלינו להמון לקוחות מרוצים- הורים, ילדים ומתבגרים.

 

לחזרה לדף הבית לחץ כאן –> תלבושת אחידה

0
0
המוצרים שלך
העגלה שלך ריקהמעבר לחנות
פתח שיחה
1
?היי 👋 איך אפשר לעזור
היי👋 ברוכים הבאים לתן טריקו איך אפשר לעזור?